Jdi na obsah Jdi na menu
 

Historie

Historie vzniku kapely STYL se datuje od roku 1995. Zakládajícími členy byli: Michal Dlouhý (kytara, zpěv), Vladimír Dlouhý (klávesy, zpěv), Michal Pajr (kytara, zpěv) a Tomáš Mikule (basa, zpěv). Zanedlouho přichází do kapely bubeník Honza Čeliš z Jičína. V tomto složení jsme začali zkoušet v tělocvičně ZŠ TGM v Lomnici nad Popelkou.

První akcí skupiny STYL bylo vystoupení na čarodějnicích v DDM Lomnice nad Popelkou, následoval Silvestr v Železném Brodě a další akcí bylo hodinové pásmo písní skupiny Olympic jako předkapela vystoupení Jana Buriana v Jičíně. 

prafotky01.jpg

prafotky02.jpg
prafotky03.jpg

prafotky04.jpg

Po půl roce spolupráce odchází metalový bubeník Honza Čeliš. Do kapely přichází nový člen - zpěvačka Eva Mikulová. Na postu zpěvačky se dále objevily Vendulka Novotná, Maruška Novotná, Klára Koudelková-Hassová, Michaela Khunová a Aneta Vávrová, která je zpěvačkou kapely STYL dodnes. 

prafotky07.jpg prafotky08.jpg
prafotky09.jpg prafotky12.jpg

Naší doménou se staly plesy, zábavy, společenské večery, svatby a taneční (dlouholetá spolupráce s tanečním mistrem Petrem Mertlíkem z Jičína a tanečním mistrem Jiřím Šulcem z Jičína).

Děkujeme všem našim fandům za projevenou přízeň a podporu a těšímě se na další společné akce.

kapela.jpg

 
 

Poslední fotografie


Facebook

Statistiky

Online: 2
Celkem: 122858
Měsíc: 2600
Den: 61